Відділення Менеджменту та комп'ютерних технологій хоче привітати з Днем Народження нашого шановного директора

Попу Леоніда Миновича!

Бажаємо впевнено керувати успіхом кожної справи, мрією кожного дня!

Нехай сила та вдача не покидають, нехай близькі підтримують, нехай друзі допомагають, нехай підлеглі поважають та на відмінно виконують свою роботу!

Вітаємо!!!

 


21 лютого студенти групи М-21 завітали до страхової компанії "Оранта". Страховий агент дуже цікаво розповів про сучасні програми страхування та різні страхові випадки.
Студенти дуже вдячні Колаковській Світлані Пилипівні за організацію цікавої екскурсії, адміністрації компанії "Оранта" за теплий прийом за цікаву інформацію та Білгород-Дністровському коледжу природокористування, будівництва та комп'ютерних технологій за можливість отримувати нові знання та досвід.


20 лютого до Білгород-Дністровського коледжу природокористування, будівництва та комп'ютерних технологій завітали учні НВК "загальноосвітньої школи-ліцею". Школярам розповіли про переваги навчання в нашому коледжі, а особливо на відділенні Менеджменту та комп'ютерних технологій. Також були підготовлені цікаві квести для учнів, яким необхідно було виявити свої лідерські якості, винахідливість, ерудицію та кмітливість.
Окрема вдячність Степовій Світлані Миколаївні та Васильєвій Ірині Василівні за організацію цікавого заходу!
А учнів ліцею ми будемо раді вітати вже в наступному навчальному році в ролі студентів відділення Менеджменту та комп'ютерних технологій.

31 січня відбулося велике свято - студенти групи М-41 відсвяткували свій випускний! Щиро вітаємо хлопців та дівчат, які пройшли важкий, але такий веселий шлях довжиною у 3,5 роки!

Бажаємо, щоб у вашому житті було багато перемог, щастя та любові! Йдіть по шляху життя сміливо та впевнено у власних можливостях!
Історія групи М-41 надовго залишиться в сердцях коледжу, а особливо відділення Менеджменту та комп'ютерних технологій!


Вітаємо переможців обласного студентського клубу "Інноваційне та розумне суспільство":
Савчук Олександр - студент групи К-31, посів І місце!
Герасименко Андрій - студент групи К-41, посів ІІІ місце!
Молодці, хлопці, так тримати!


19.11.2019 в рамках тижня циклової комісії спецдисциплін економічного циклу на відділенні менеджменту та комп`ютерних технологій відбулася Тренінг-гра «Секрети тайм-менеджменту», яку провела Каламан О. Б., к.е.н., доцент кафедри менеджменту і логістики ОНАХТ. Також представники кафедри запросили наших студентів 4 курсу після отримання дипломів, продовжити навчання на їхній кафедрі. Наш випускник Севастьянов В., який зараз навчається на 1 курсі кафедри менеджменту та логістики , розповів студентам про те, як в нього склалося навчання після закінчення коледжу.
Дякуємо, що завітали)) Дякуємо за тренінг!! 
Студентам і викладачам дуже сподобалося!!


"Українська мова, мова барвінкова!" під таким гаслом до дня української мови та писемності пройшов виховний захід в групах ЕМ-21 та АрБ-21. Куратори разом зі студентами підготували дуже гарну програму, всі із захопленням приймали участь і навіть підспівували українські пісні!!

Дякуємо викладачам за проведену виховну роботу.


12 листопада 2019 року в сесійній залі Білгород-Дністровської міської ради відбулося урочисте вручення стипендій та премій міського голови студентам Білгород-Дністровських закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації та вітання з Днем студента, який відзначається 17 листопада. За досягнення значних успіхів у навчанні, інтелектуальній діяльності, громадському житті міста, мистецтві, спорті тощо стипендія міського голови призначена студенту ІІІ курсу Білгород-Дністровського коледжу природокористування, будівництва та комп’ютерних технологій Савчуку Олександру Олександровичу! Відділення Менеджменту та комп’ютерних технологій щиро вітає та бажає подальших успіхів у навчанні! Так тримати!


Студентів 3 курсу групи М-31 разом із викладачем Колаковською С.П., відділення "менеджменту та комп`ютерних технологій", запросили на екскурсію до відділу статистики в м.Білгород-Дністровський. Робітники відділу провели пізнавальну лекцію, розповіли багато цікавого і практичного. Студенти залишилися дуже задоволені і дізналися багато нового. Дякуємо адміністації за запрошення.


Напередодні свята присвяченого до 75-річчя Коледжу, група М-11, відділення менеджменту та комп'ютерних технологій, відвідала музей коледжу. Про 75-річну історію розповіла завідуюча музеєм Нікуліна Зоя Тимофіївна. Студенти ознайомились з цікавими фактами, подіями, долями працівників та студентів з 40-х років і до сьогодення.


Студентів групи М-41 спеціальності 073 "Менеджмент" відділення менеджменту та комп`ютерних технологій запросили до відділення Пенсійного фонду, де розповіли про необхідність офіційного працевлаштування та сплати податків.


До 75-ти річчя Коледжу природокористування, будівництва та комп`ютерних технологій в бібліотеці коледжу прошла зустріч студентів першого курсу з випускником 50-их років Риковим Валентином Сергійовичем. Студенти із захопленням слухали випускника коледжу та вели жваву розмову)) Організували зустріч завідувач музеєм Нікуліна Зоя Тимофіївна та куратори Степова С. М. і Висоцька Г. І.


Життя коледжу Природокористування, будівництва та комп`ютерних технологій проходить дуже цікаво і захоплююче. Крім лекційних та практичних занять, наші студенти дуже добре змагаються в різних видах спорту. На Козацьких розвагах, які пройшли нещодавно в спортивному залі коледжу, студенти відділення "Менеджменту та комп`ютерних технологій" вибороли 2 місце серед команд коледжу!!! Вітаємо наших богатирів!!!


Приємна зустріч з випускником відділення Менеджменту та комп`ютерних технологій Севастьяновим Владиславом. Студентом кафедри менеджменту та логістики Одеської Академії харчових технологій. Викладачі кафедри пишаються студентом і висловлювали подяку викладацькому складу коледжу за виховання і навчання молоді, яка потім стає студентами Академії.


24 жовтня команда Білгород-Дністровського коледжу природокористування, будівництва та комп`ютерних технологій,а саме студенти відділення менеджменту та кт Герасименко Катерина, Кожевнікова Ілона, Самокиш Дар`я зі своїм викладачем Чуханенко О.С. завітали на Мастер-клас "Секреты успешного тайм-менеджмента" до Одеської Академії харчових технологій на кафедру менеджменту та логістики. Було дуже цікаво і пізнавально, а в конкурсі на прийняття ефективного рішення, наші студенти вибороли 1 місце серед коледжів області!!!! Студенти оримали цінні подарунки і сертифікати!Дякуємо адміністрації Академії за чудовий прийом, а викладачам кафедри за цікавий тернінг та гру!! Також висловлюємо слова подяки Методичній комісії викладачів економіки та фінансів ЗВО 1-2 рівнів акредитації Одеської області.


Відділення менеджменту та комп`ютерних технологій Білгород-Дністровського коледжу природокористування, будівництва та комп`ютерних технологій ВІТАЄ всіх працівників коледжу с їх професійним святом!!! Міцьного здоровья та гарних студентів!!! ВИ НАЙКРАЩІ!!!


На відділенні менеджменту та комп`ютерних технологій велику увагу приділяють охороні здоров`я студентів, навчають їх як поводити себе в різних небезпечних ситуаціях. Знання правил пожежної безпеки дуже актуальне на сьогодні, тому куратор Загорулько Л.В. разом зі своєю групою провела виховну годину разом з пожежниками нашого міста. Студенти завітали в пожежну частину м.Білгород-Дністровський, провели екскурсію досвідченні співробітники пожежної частини і розповіли як себе поводити при пожежі.Студентам було дуже цікаво, дякуємо керівництву частини за теплий прийом!


Куратори відділення менеджменту та комп`ютерних технологій Білгород-Дністровського коледжу природокористування, будівництва та комп`ютерних технологій розпочали роботу з новим набором. На виховній годині, Степова С.М. зі своєю групою М-11, завітала до Білгород-Дністровського Краєзнавчого музею, щоб познайомити студентів з історією міста та відвідати виставку картин. Особливо зацікавили студентів картини ізмаїльських художників Дудник В. Н та Соколової Т. В.Студенти залишилися задоволеними і дізналися багато нового про наш край. Дякуємо керівництву музею за цікаву екскурсію!


Насиченою видалася навчальна екскурсія з практики по діловодству студентів групи М-21 під керівництвом викладачів Гуцул І.А. та Глобільченко А.В. до міського центру зайнятості.Саме тут провідними спеціалістами  на високому професійному рівні було проведено семінар, що стосувався актуальних питань якісної самопрезентації себе перед майбутнім роботодавцем, головних аспектів та правил проходження співбесіди, оформлення резюме.Згодом студенти відвідали архів, були ознайомлені з правилами організації діловодства у центрі та новітньою електронно - інформаційною програмою з документообігу Інтегра - Флоу - 2016.


30. 05.2019 викладачі циклової комісії природо-математичних дисциплін відділення "Менеджменту та комп`ютерних технологій" провели відкрите засідання на тему: Сучасні освітні технології. Присутні були завуч навчального закладу Зайченко М.Д., методист Фетова А.М., завідуюча відділенням Чуханенко О.С. Цікаві виступи підготували такі викладачі як Загорулько Л.В., Сергієнко Н.О.,Боцан М.В., Купцова О.В.., Донцова Т.П., Кожухаренко А.Т. Все пройшло у вигляді цікавого семінару-тренінгу для присутніх, кожен доповідач підготував завдання і всі із задоволенням їх виконували. Велику роботу провів голова циклової комісії Сергієнко О.Г., підготувавши цікавий матеріал по темі.Дякуємо, Вам колеги за гарну роботу!!!


В середу, 29 травня в Білгород-Дністровському коледжі природокористування, будівництва та комп'ютерних технологій відбувся конкурс знавців інформатики та комп'ютерної техніки "МегаБІТ-2019" серед студентів коледжу. Участь в конкурсі взяли 12 студентів із груп 1, 2, 3 курсів відділення "Менеджменту та комп'ютерних технологій". Гравці змагалися у 3 початкових раундах, 2 раундах полуфіналу та у фіналі. Переможцем конкурсу став Сойкін Андрій з групи К-31, який у фінальному раунді обійшов суперника більше ніж на 30 очок. Всі учасники конкурсу отримали призи, а переможець отримав спеціальний приз і почесну грамоту за підписом директора коледжу. Дякуємо всім учасникам та гостям конкурсу.


22.05.2019 проведена відкрита виховна година на відділенні менеджменту та комп`ютерних технологій серед студентів 1-х курсів групп К-11 та АРБ-11. Викладачі Купцова О.В. та Загорулько Л.В. підготували цікавий Фізико-математичний квест "Острів скарбів", в якому студенти активно прийняли участь! Проводили різноманітні досліди, виконували завдання, щоб дізнатися де схований скарб, та грали в фізико-математичний морський бій. Перемогу здобула команда групи К-11 ( куратор Загорулько Л.В.)


20.05.2019 в групі ЕМ-11 буда проведена відкрита лекція з математики. Викладач Донцова Т.П. підготувала дуже цікаву і змістовну лекцію, студенти активно працювали в командах і відповідали на запитання, подорожували математичним лабіринтом та розгадували цікаві математичні завдання.

Цікаво і пізнавально на відділенні "менеджменту і комп`ютерних технологій" проходять різноманітні конференції і семінари. Студенти 3 курсу дуже активно представляли свої їдеї для створення власного бізнесу на конференції "Від Бізнес-ідеї до бізнес-пректу". Молодці!!!


Студенти відділення "Менеджменту та комп`ютерних технологій" дуже активно приймають участь в різноманітних олімпіадах. І от група К-11 під керівництвом викладача фізики і куратора Загорулько Л.В. взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді "Всеосвіта Зима 2018-2019" Фізика 10 клас. Показали гарні результати та отримали море позитивних емоцій та сертифікати за участь!!! Вітаємо! Так тримати!


"Ви в нашій пам`яті завжди, війни хоробрі ветерани" - під таким гаслом,на минулому тижні пройшов виховних захід в групі К-31. Куратор Боцан М.В. разом із завідуючою музеем Нікуліною З.Т. Білгород-Дністровського коледжу природокористування, будівництва та комп`ютерних технологій, разом зі студентами згадали сторінки історії воєнного часу.


Квест - це завжди цікаво, весело, пізнавально. 11 квітня нам дали змогу в цьому переконатися під час літературного квесту "Сторінками прочитаних творів". Який провела методист Фетова А.М. Учасниками стали представники груп І-х курсів: АГ-11, АРБ-11, ЕМ-11, К-11, а також команда викладачів. Було дуже цікаво! Чекаємо наступних зустрічей!


5.04.2019 на відділенні "Менеджменту та комп`ютерних технологій" в групі М-31 пройшла цікава практична робота на тему "Корабельна аварія". Студенти на парі з менеджменту (викладач Чуханенко О.С.) вчилися на конкретних прикладах приймати рішення,працювати в команді, виявляти лідера.  Студенти добре змогли показати, що вони вивчили на лекційних заняттях і як примінити теорію на практиці. Молодці!!!


Виховний процес серед студентів в навчальному закладі має велике значення, тому кожної середи на відділенні менеджменту та комп`ютерних технологій проходять виховні години на різну тематику. 3.04.2019 пройшов захід на тему: "Дружба та взаємодопомога - запорука успіху! " Провели викладач Пономаренко О.А. та психолог закладу Васильєва І.В. в групі М-21 відділення менеджменту та комп`ютерних технологій.


На відділенні "Менеджменту та комп`ютерних технологій" в новій комп`ютерній лабораторії, укомплектованій в 2019 р. для спеціальності 073"Менеджмент" проходить Навчальна практика з бухгалтерського обліку в програмі 1С Україна. Студенти 3 курсу вчаться заповнювати первинні документи, проводити облік запасів, коштів, розрахунків. Формують фінансову та податкову звітність. Такі вміння необхідні на кожному підприємстві. Викладачі Степова С.М. та Олійник Л.В.


Вітаємо студенток Сліпченко Анну та Ахундову Аліну, групи М-31 (керівник Чуханенко О.С.) відділення "Менеджменту та компютерних технологій" Білгород-Дністровського коледжу природокористування, будівництва та компютерних технологій. Які посіли 3 командне місце в Обласної олімпіаді з економіки підприємства, яка проходила на базі Одеського технічного коледжу 28.03.2019. Дівчата достойно пройшли всі етапи та проявили себе з найкращої сторони!!! Молодці!!


Знову наші студенти Білгород-Дністровького коледжу природокористування, будівництва та комп`ютерних технологій, відділення "Менеджменту та комп`ютерних технологій" зайняли 2 командне місце на Областній олімпіаді з бухгалтерського обліку, яка проходила 28.03.2019 р. на базі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Учасники Трофимова Дар`я та Фабрикатор Тетяна показали свої знання, які здобули під керівництвом викладача Степової Світлани Миколаївни. Вітаємо дівчат та їх керівника!!!


Відділення "Менеджменту та комп`ютерних технологій" Білгород-Дністровського коледжу природокористування, будівництва та комп`ютерних технологій прийняло участь в акції "Посилка з дому" для воїнів АТО. Всі зібрані пакунки передали до благодійного фонду "Відродження". Дякуємо всім небайдужим, хто долучився до акції та вніс свою, може й маленьку, але важливу частину до спільної справи - допомоги тим, хто у важкі часи захищає наш мир та спокій.


Участь студентів у Міжвузівському економічному конкурсі - грі "Секрети міжнародної торгівлі". Яка проходила на базі Одеської національної академії харчових технологій. Викладач: Чуханенко О.С.


Студенти відділення під керівництвом викладача

Колаковської С.П. посіли

ІІІ місце

в обласній олімпіаді з економічної теорії,

яка відбулась 26 квітня 2018 року на базі Одеського

технічного коледжу ОНАХТ.

Вітаємо студентів групи М-21 

Реутову Каріну та Сліпченко Анну з перемогою!!!


Ще одна перемога наших студентів!

29 березня 2018 року

на базі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу

відбулась обласна олімпіада

з бухгалтерського обліку.

 

 

Наша команда в складі студентів групи М-31

Діани Гавдан та Вадима Серветника

під керівництвом викладача С.М. Степової посіла

2 місце.

Студенти також здобули індивідуальні призові місця:

Гавдан Діана - 2 місце

Серветник Вадим - 3 місце.

Вітаємо з перемогою!!!


Вітаємо з перемогою в обласній олімпіаді з економіки!

     Студенти аграрного технікуму щороку приймають участь в обласній олімпіаді з економіки, яка традиційно проводиться в Одеському технічному коледжі ОНАХТ.

     

   В цьому році серед студентів всіх вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації наші студенти здобули:

 

Індивідуальні місця:

І місце - Петренко Юлія,

студентка спеціальності "Менеджмент"

ІІІ місце - Чумаченко Максим,

студент спеціальності "Агрономія"

 

Командні місця:

ІІ місце - команда відділення "Менеджменту та комп'ютерних технологій" в складі студентів:

Петренко Юлія

Севастьянов Владислав

керівник - Чуханенко О.С.

ІІІ місце - команда відділення природокористування в складі:

Чумаченко Максим

Чернов Михайло

керівник - Олійник Л.В.

Вітаємо переможців!!!


Цікава екскурсія

Студенти групи М-21 під керівництвом викладача

Колаковської С.П. відвідали страхову компанію "Оранта".

Працівники компанії ознайомили студентів з різними видами страхування та особливостями страхування в Україні.

Страхування - це складний, але цікавий і перспективний

вид діяльності.

Дякуємо за пізнавальну екскурсію!


Ярмарок бізнес-проектів

Щороку на базі Одеського технічного коледжу  ОНАХТ 

обласна методична комісія викладачів економіки та фінансів 

ВНЗ проводить обласний конкурс студентських проектів 

із створення бізнесу.

Цього року на конкурс «Ярмарок бізнес-проектів» 

 

було представлено 17 проектів з 14-ти ВНЗ Одеської  області.


Для обєктивної оцінки розроблених студентами проектів були 

запрошені експерти,  а самепредставник  Департаменту науки та 

освіти Одеської міської радиголова методичної комісії викладачів

економіки міста Одесистарший викладач Одеського економічного 

ліцею - Б.ГХаритонова представники науки та бізнес-

структурТ.АКулаковськаО.ОГолубьонковаВ.АШалений

О.КІгнатенко.

Конкурс був організований  у форматі науково-

практичної студентської   конференції,  під час якої  слухачі  та журі

мали можливість обмінюватися ідеями,  досвідом,  обговорювати 

цікаві  пропозиції та відповідати  на питання. Всі доповіді було 

оформлено  у  вигляді   бізнес-

планів, проектів або стартапів  за напрямами, які відбивають сучасні

тенденції та проблеми в економіці та бізнесі: енергоефективність, 

ІТ- технології,  туризм, екологія,  аграрний бізнес, транспортна сфера,

соціальні проекти.

Усі проекти було прораховано, обґрунтовано і презентовано на 

сучасному обладнанні. Учасники конференції виявили неабияку  

зацікавленість під час підготовки та презентації своїх доповідей.

За результатами набраних  балів було визначено імена переможців:

- Кращий бізнес-проект презентував студент Білгород-

Дністровського державного аграрного технікуму  В. Севастьянов;

 - Підприємницький проект – І місце отримала студентка Білгород-

Дністровського  державного аграрного технікуму  В. Тяжева;

- Новаторсь ий проект -

І місце отримали  студенти  Одеського   коледжу транспортних

технологій А. Приходько, А Агамалян;

- Перспективний проект –

 І місце отримав  студент  Одеського автомобільно-

дорожнього  коледжу ОНПУ О. Кучеренко;

- Екологічний проект –

 І місце отримала студентка Одеського автомобільно-

дорожнього   коледжу ОНПУ  О. Дерлі;

- Креативний проект –

 І місце отримали студенти  коледжу  промислової автоматики 

ОНАХТ Д. Цепотан, О. Дімітрова;

- Соціальний проект – І місце отримав студент  Білгород-

Дністровського рибного технікуму   В. Юрескул;

- Перспективна ідея –

 І місце  отримав студент  Одеського технічного коледжу   ОНАХТ  

Н. Балан.

Усі доповідачі  наприкінці    конкурсу отримали дипломи, подарунки

та книги від організаційного  комітету та гостей   конкурсу. 

Члени журі запропонували дипломантам взяти   участь

у  конкурсі стартапів  на кафедрі  управління бізнесом  ОНАХТ, 

у  студентській  конференції кафедри економіки промисловості 

та кафедри маркетингу, підприємництва і торгівлі ОНАХТ.

За результатами виступів студентів був

створений збірник  доповідей, який присвячено  проблемі 

обґрунтування доцільності  бізнес-

ідей та створенню  реальних бізнес-

проектів з метою формування професійної  компетентності 

майбутнього фахівця.

Обласний  конкурс «Ярмарок бізнес- проектів»   у  форматі  

науково-практичної конференції   проводиться чотири  роки поспіль, 

і  кожного року  вдосконалюється її організація, підвищується  

рівень підготовки  учасників.  Форма  проведення і дружня 

атмосфера, що притаманна цьому заходу, є взірцем того, 

як можна проводити цікаві й  корисні заходи такого типу

серед ВНЗ, а досвід доцільно  розповсюджувати  серед

інших регіонів  України.

 

О. В. КОРОБКІНА, ГОЛОВА МЕТОДИЧНОЇ КОМІСІЇ

ВИКЛАДАЧІВ  ЕКОНОМІКИ  І ФІНАНСІВ ВНЗ І-

ІІ  РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ   ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ВИКЛАДАЧ  ВИЩОЇ

КАТЕГОРІЇ ОДЕСЬКОГО  ТЕХНІЧНОГО КОЛЕДЖУ ОНАХТ.


Виставка картин в музеї технікуму

Студенти групи М-31 відвідали виставку картин. 

Всі картини написані працівниками або студентами технікуму.

Завідуюча музеєм Нікуліна З.Т. дуже цікаво розповіла про авторів та історію створення деяких картин.


Квест до Дня менеджера

      Цікаві змагання у вигляді економічного квесту пройшли на відділенні до Міжнародного дня менеджера.

      Організатори конкурсу - група М-41

під керівництвом завідуючої відділенням Степової С.М. та викладача економічних дисциплін Чуханенко О.С., підібрали різноманітні цікаві економічні завдання на логіку.

        Студенти груп МАр-11, М-21, М-31 захопленно змагались між собою, намагаючись найшвидше розгадати ребуси та кросворди, розв'язати задачі.

На фініші кожну групу чекав солодкий приз.


День менеджера - 2017

 

      Традиційний конкурс, присвячений Міжнародному дню менеджера, пройшов на відділенні 2 листопада 2017 року. 

       Організатори конкурсу "Кращий менеджер-2017", група М-41, підготувала цікаві, креативні конкурси. Команди в складі студентів ІІ і ІІІ курсів проявили якості справжніх менеджерів: кмітливість, ерудованість, оригінальність, логічне мислення, вміння організовувати команду, швидко приймати рішення, діяти в нестандартній ситуації.

   Перемогу здобула команда в складі Константинова Дмитра, Севастьянова Владислава, Юрчака Максима, Заблудова Вадима та Клименка Дмитра.

       Кращі студенти відділення були відмічені подяками за відмінні успіхи у навчанні та активну участь в житті технікуму.

 

Дякуємо всім за чудове свято!


Вітаємо кращих студентів відділення за результатами

ІІ семестру 2016/17 н.р.

Місце

Група

ПІБ студента

Середній бал

Кількість пропусків

1

К-21

Шевченко Вікторія

5,0

0

К-31

Юрчак Артем

5,0

0

О-31

Унтіла Ганна

5,0

0

К-21

Чабан Даря

5,0

2

О-31

Древова Вікторія

5,0

2

О-31

Литвиненко Олена

5,0

6

К-31

Шелестян Максим

5,0

14

2

О-21

Серветник Вадим

4,9

0

3

К-21

Афанасьєв Владислав

4,8

0

Е-41

Дойжа Дмитро

4,8

2

О-21

Петренко Юлія

4,8

8

4

О-21

Константинов Дмитро

4,6

0

К-21

Слободенюк Назар

4,6

4

К-21

Данилюк Станіслав

4,6

6

К-21

Павліогло Артем

4,6

12

О-31

Макаренко Надія

4.6

16

Е-41

Архіпенко Інга

4,6

18


Група О-21 на екскурсії


16 травня 2017 року студенти 2-го курсу спеціальності «Організація виробництва» з викладачем Колаковською С.П. відвідали торгівельний супермаркет «33м2».

Екскурсію провів головний менеджер підприємства. Студентам розповіли про історію торговельного центру, його концепцію та виробничі процеси, роботу кадрового відділу.  Було проведено цікаву та змістовну екскурсію по території супермаркету. На всі питання студентів дані були чіткі відповіді, навіть, з наглядними прикладами.

Студенти мали можливість поспілкуватись з випускниками технікуму, які вже тривалий час працюють на даному підприємстві.

Екскурсія була цікавою та насиченою!

Статтю підготували студенти групи О-21

Коваленко Олена та Нахаба Ольга


Перемога в конкурсі "Студент року"

       В щорічному конкурсі "Студент року", який пройшов 29 березня в Білгород-Дністровському державному  аграрному технікумі, приймали участь шість чарівних студенток з різних відділень. Серед них троє - студенти відділення "Організації виробництва, екології та комп'ютерних технологій" - Шевченко Вікторія (група К-21), Коваленко Олена (група О-21) та Сліпченко Анна (група ОЕ-11).

    Чудово пройшов конкурс. Учасники подарували глядачам море позитивних емоцій. Всі конкурсантки були оригінальними, талановитими і творчими. Всі заслуговували на перемогу.

Студенткою року-2017 стала Сліпченко Анна, студентка І курсу спеціальності "Менеджмент". Вітаємо з перемогою!  

Чарівні учасниці конкурсу "Студент року-2017"


Студенти відділення посіли 3 місце в обласній олімпіаді з економіки!

Ще одну перемогу здобули наші студенти на обласній олімпіаді з економіки серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації м.Одеси та Одеської області. Серед 60 учасників олімпіади студенти спеціальності "Організація виробництва" посіли 3 командне місце, команда агрономічного відділення - 4 місце. Вітаємо!

Вітаємо студентів-менеджерів, які посіли 2 місце в обласній олімпіаді з бухгалтерського обліку

Студенти спеціальності «Організація виробництва» Унтіла Ганна та Литвиненко Олена під керівництвом викладача Степової С.М.  приймали участь в обласній олімпіаді з бухгалтерського обліку, яка відбувалась 22 березня в Одеському технічному коледжі.  

Серед 20 учасників олімпіади наша команда посіла

ІІ місце!

Вітаємо з перемогою!!!

День менеджера - 2016

Щорічно 1 листопада в усьому світі відзначають День менеджера. В цей день на відділенні «Організації виробництва, екології та комп’ютерних технологій» пройшов святковий конкурс "Кращий менеджер - 2016", учасниками якого стали студенти-менеджери II та III курсів. 

Конкурс розпочався словами привітання заступника директора з навчальної роботи - Зайченко М. Д., після чого студентка групи ОЕ-11 Сліпченко Анна подарувала усім музичне вітання. Перший конкурс «Представлення команд» оцінювався в залежності від оригінальності назви команди та влучності обраного девізу. Команди підібрали собі досить креативні назви - «Магнати», «Фінансисти» та «Лідери». У другому конкурсі «Склади слово» учасники показали свої знання і здатність працювати в колективі. Третій конкурс «Хто Я?» показав уміння студентів проявляти себе в нестандартних ситуаціях. Не всі учасники змогли правильно відгадати персонажа, але публіка була задоволена! В четвертому конкурсі «Економічний крокодил» учасникам необхідно пояснити своїй команді значення професійного терміну за допомогою жестів. Всі команди справились з цим конкурсом майже на відмінно. Останній конкурс «Бліц-опитування» показав знання, які студенти вже встигли здобути протягом навчання в технікумі. Команди діяли швидко, зібрано та в межах правил. 


Студенти групи О-41 вручили подарунки для першокурсників - майбутніх менеджерів. Фінальним аккордом свята стала пісня Мироненка Богдана. З привітаннями звернулась завідуюча відділенням «Організації виробництва» Степова С. М., яка вручила подяки кращим студентам. А заступник директора з виховної роботи Дорошенко С. В. оголосила результати конкурсу.  I місце посіла команда «Лідери», II місце - «Магнати» і III місце - «Фінансисти». Ведучими заходу були Мироненко Богдан та Бойчук Катерина. Організатором конкурсу виступила група О-41 на чолі з завідуючою відділенням. 


Дякуємо всім учасникам за участь в конкурсі, а всіх менеджерів вітаємо з професійним святом!Статтю підготував Мироненко Б.

Регіональний конкурс "Студент року-2016"

І місце в регіональному конкурсі «Студент року» здобув студент відділення «Організації виробництва»

У Білгород-Дністровському аграрному технікумі пройшов регіональний етап Всеукраїнського конкурсу «Студент року - 2016». 12 учасників з Одеської, Миколаївської, Кіровоградської областей змагалися за звання кращого студента року.

З самого початку змагання обіцяло бути цікавим та захоплюючим, і зал в цьому переконувався з кожним новим завданням конкурсу.

В першу чергу, старт конкурсу дав директор Білгород-Дністровського аграрного технікуму Леонід Минович, побажавши учасникам наполегливої, чесної боротьби і гідної перемоги.

Конкурсанти представляли Миколаївський аграрний коледж, Бобринецький технікум Білоцерківського аграрного університету, Кіровоградський технікум механізації і електрифікації, Петрівський аграрний технікум, Олександрівський аграрний технікум, Ізмаїльський технікум механізації та електрифікації, Одеське морехідне училище, Білгород-Дністровський рибопромисловий технікум і, звичайно ж, Білгород-Дністровський державний аграрний технікум.

Перший конкурс - «Візитна картка» дав старт змаганням. Кожен з учасників по-різному підійшов до цього завдання на тему «Я - студент свого навчального закладу». Другий конкурс - «Інтелектуальний» - було проведено в патріотичному дусі, конкурсанти відповідали на складні питання, впізнавали фільми вітчизняного виробництва по невеликому епізоду, а також відгадували українські пісні. Під час третього завершального конкурсу талантів, студенти розкрили свої неабиякі здібності в умінні співати, танцювати, декламувати вірші.

Журі, що складалося з 7 чоловік, довелося нелегко в виборі кращого студента року. Але все ж з кращих довелося вибирати кращого, яким став студент Білгород-Дністровського державного аграрного технікуму - Богдан Мироненко, студент III курсу спеціальності «Організація виробництва». Він завоював серця журі та глядачів своїм інтелектом, вокальними даними і віршами, які пише сам. Нещодавно видана його власна книга - «Времена года».

 

Зал бурхливими оплесками вітав переможця, який буде брати участь у завершальному етапі Всеукраїнського конкурсу «Студент року -2016».

Учасники регіонального конкурсу "Студент року" - представники навчальних закладів Одеської, Миколаївської та Кіровоградської областей

 

Переможець регіонального конкурсу "Студент року" Мироненко Богдан, студент ІІІ курсу відділення "Організація виробництва" Білгород-Дністровського державного аграрного технікуму

"30 річниця трагедії на Чорнобильській АЕС" - година пам`яті в бібліотеці технікуму

27 квітня 2016 року в бібліотеці технікуму відбулася година пам`яті присвячена 30 річниці трагедії на Чорнобильській ЧАЕС. На даний захід були запрошені студенти групи К-11 (куратор Півоваров І.С.) та групи ВЕ-21 (куратор Глобільченко А.В.).

Бібліотекарі технікуму спільно з бібліотекарями з міської бібліотеки ім.. А.С. Пушкіна підготували відеоролики, інформаційні матеріали, які б відображали масштабність тієї трагедії, яка сталася 26 квітня 1986 року.

Як відомо з уроків історії чорно́бильська катастро́фа — техногенна, екологічно-гуманітарна катастрофа, спричинена вибухом і подальшим руйнуванням четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції в ніч на 26 квітня 1986 року, розташованої на території Української РСР. Руйнування мало вибуховий характер, реактор був повністю зруйнований і в довкілля було викинуто велику кількість радіоактивних речовин. Відбувся радіоактивний викид потужністю в 300 Хіросім.

Чабан Дар`я, староста групи К-11

Обласна олімпіада з бухгалтерського обліку

16 березня в Одеському коледжі економіки, права і готельно-ресторанного бізнесу відбулась обласна олімпіада з бухгалтерського обліку.

Приймало участь 22 студенти з різних навчальних закладів м. Одеси та області.

Наш технікум представляли студенти відділення «Організації виробництва» Богдан Мироненко і Алла Самокиш під керівництвом викладача Степової С.М.

Конкурсне завдання включало тестову частину та наскрізну задачу.

В індивідуальному заліку Мироненко Б. посів 1 місце. З 100 можливих балів він набрав 90,5. Командний результат – ІІІ місце.

Менеджери групи О-31 на екскурсії в податковій інспекції

29 лютого 2016 року студенти групи О-31 під керівництвом куратора Колаковської Світлани Пилипівни зробили візит до Білгород-Дністровської ОДПІ ГУ УКРІНФОРМ в Одеській області, завдяки якій мали змогу разом поринути в історію виникнення податків та становлення податкової системи.

Студенти були тепло зустрінуті начальником Білгород-Дністровської ОДПІ ГУ УКРІНФОРМ в Одеській області  Юрієм Мозгальовим і фахівцями інспекції. Про це повідомили в прес-службі ГУ УКРІНФОРМ в Одеській області. Зустріч проводилась в центрі обслуговування платників.

 

Фахівці розповіли своїм гостям про роботу Центру, надання адміністративних послуг  та електронних сервісах, ознайомили з прикладами податкових документів. Особливий інтерес  у студентів викликала інформація про електронні сервіси УКРІНФОРМ та декларування доходів громадян.

 

Студентам також розповіли про право на податкову знижку, яка надає можливість громадянину частково компенсувати витрати на оплату навчання, іпотечний кредит, недержавне страхування,  роз’яснили значення подання підприємцями звітності та податкових декларацій, отримання представниками бізнесу сертифікатів електронного ключа, роз’яснили принцип використання особистого електронного підпису. Екскурсія виявилася цікавою та пізнавальною. Ми хочемо висловити слова подяки куратору, яка разом з нами поринула в світ оподаткування, а також адміністрацію технікуму та відділення за надану можливість відвідати Білгород-Дністровську об’єднану державну податкову інспекцію.

 

 Група О-31

Верещак Лариса